Ash kontra Martwe Zło – kolejny sezon w drodze!

Fani rewelacyjnej kontynuacji serii filmów z lat 80. i 90., a także najkrwawszego serialu, który obecnie jest emitowany, powinni być szczęśliwi. Ash kontra Martwe Zło otrzymał zielone światło na produkcję 3. sezonu! Nowa seria będzie znowu zawierać 10 odcinków i zostanie wyemitowana w 2017 roku.

ash kontra martwe zlo 2 sezon

Zobacz również: Bruce Campbell poleca obejrzeć Polańskiego w Halloween

Obecnie możmy śledzieć przygody Asha i jego przyjaciół w drugim sezonie, który od 2 października jest emitowany na kanale Starz. Tytułowy bohater, w którego wciela się Bruce Campbell, opuścił swoją misję walki z demonami, aby spełnić swoje marzenie i osiedlić się na słonecznej Florydzie, jednak długo nie zagrzeje tam miejsa, gdyż demony mają wobec niego inne plany.

W 2. sezonie poznamy ojca Asha, Brocka Williamsa, w którego wciela się Lee Majors (Czy naprawdę wierzysz?), a także najlepszego przyjaciela z dzieciństwa, Cheta Kaminskiego, którego gra Ted Raimi (Spider-Man). Ponadto, ponownie zobaczymy Lucy Lawless w roli Ruby, która teraz posiada potężną księgę Necronomicon, Raya Santiago (Pablo Simon Bolivar), lojalnego pomocnika Asha, który musi poradzić sobie z traumą jaką doznał w domku w lesie oraz Danę DeLorenzo (Kelly Maxwell) dziewczynę, pragnącą pomścić swoich rodziców, którzy zginęli z ręki demonów.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?