Amazon zamawia pełne sezony Jean-Claude Van Johnsona, Kleszcza oraz I love Dick

Jak wiadomo, platforma Amazona najpierw udostępnia odcinek pilotażowy swoim subskybentom, a następnie na podstawie ocen i komenatrzy decyduje o zamówieniu całego sezonu. Dziś Amazon Studios ogłosił wyniki dotyczące pierwszych odcinków nowych seriali. I Love Dick, Jean-Claude Van Johnson oraz Kleszcz otrzymały zielone światło na produkcję pierwszych sezonów, które zawitają na małe ekrany w przyszłym roku.

Joe Lewis, kierownik Half-Hour Series, tak wyraził się o serialach:

Piloty tych seriali miały ogromny wydźwięk, miały intrygujące fabuły, a czasami były nawet zabawne. Cieszymy się, że nasi widzowie tak bardzo się nimi zainteresowali. Nie możemy się doczekać premier w przyszłym roku.

Zobacz również: Oficjalny opis 7. sezonu The Walking Dead

I Love Dick to serial oparty na powieści autorstwa Chrisa Krause z 1997 roku, o tym samym tytule. Fabuła skupia się na małżeństwie z problemami, z których oboje małżonków ma obsesję na punkcie charyzmatycznego profesora. W produkcji zobaczymy m.in. Kevina Bacona, Kathryn Hahn. 

https://www.youtube.com/watch?v=iLomoowuH7I

Jean-Claude Van Johnson opowie o emerytowanym zabójcy, działającym pod kryptonimem “Johnson”. Niegdyś był on najlepszy w całej branży, ale zrezygnował z tajnych operacji już dawno temu. Na nieszczęście dla wszystkich jego przeciwników, kiedy przyjdzie okazja starcia się z utraconą miłością, Johnson postanowi jeszcze raz wrócić do gry, bardziej zabójczy niż kiedykolwiek wcześniej. Producentami serialu prócz Van Damme’a są także Ridley Scott (Marsjanin), David W. Zucker (Filary Ziemi) oraz Peter Atencio (Keanu). Ten ostatni odpowiada również za reżyserię pierwszego odcinka. Scenariusz natomiast napisał autor skryptów do takich hitów jak Doom czy Niezniszczalni, czyli David Callaham.

https://www.youtube.com/watch?v=1PGX9kOvLwc

Kleszcz opowiada o pechowym księgowym, który odkrywa, że jego miasto jest rządzone przez superzłoczyńcę, którego od dawna uważa się za martwego. Podczas próby ujawnienia tego spisku rozpoczyna współpracę z dziwnym niebieskim superbohaterem. W obsadzie znajdują się Peter Serafinowicz (Strażnicy Galaktyki), Griffin Newman (Vinyl), Jackie Earle Haley (Watchmen), Valorie Curry (House of Lies), Yara Martinez (Jane the Virgin) i Brendan Hines (Scorpion). 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: comingsoon.net

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?