Taboo – zwiastun serialu z Tomem Hardym

Stacja FX zaprezentowała nową zapowiedź brytyjskiego miniserialu pt. Taboo. W rolę główną wciela się Tom Hardy. Krótki trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=98Gx8xss2CU

Zobacz również: Mad Max: Na drodze gniewu – bez efektów specjalnych wciąż jest wspaniałym widowiskiem

Opis serialu: Fabuła Taboo dzieje się w Londynie w roku 1814. Łowca przygód, James Keziah Delaney (Tom Hardy) wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce, z nieuczciwie zdobytymi diamentami. Przybywszy do domu, odkrywa śmierć ojca, którego za wszelką cenę chce pomścić zachowując spuściznę. Delaney odmawia sprzedaży rodzinnego interesu, tworząc własne imperium handlowo-transportowe. Tym sposobem pojawiając się w środku rywalizacji między Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi. Bohater zostaje otoczony mroczną rodzinną tajemnicą, zdradą, morderstwem i spiskiem. 

W serialu oprócz Toma Hardy’ego wystąpią również m.in.: Michael Kelly, Jonathan Pryce oraz Oona Chaplin. Za produkcję odpowiadają Ridley Scott oraz Steven Knight, który również pełni rolę scenarzysty i reżysera. Serial będzie liczył 8 odcinków i został oparty na podstawie oryginalnego pomysłu Toma Hardy’ego i jego ojca Chipsa Hardy’ego, który również służy jako producent doradczy. 

taboo tom hardy

Premiera serialu odbędzie się na początku przyszłego roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?