Zagubieni w Kosmosie – Toby Stephens, Maxwell Jenkins i Taylor Russell w obsadzie remake’u leciwego hitu!

Znamy już pierwsze gwiazdy remake’u kosmicznej rodziny Irwina Allena, a mowa tutaj o nowej wersji leciwego serialu pt. Zagubieni w Kosmosie. Zatem portal Deadline poinformował, że Toby Stephens (Piraci) zagra jedną z głównych ról w omawianym projekcie, a dokładnie rzecz ujmując, wcieli się w astrofizyka i dowódcę wyprawy – Johna Robinsona, którego poprzednio odegrał Guy Williams w pierwotnej serii i William Hurt w wydanym w 1998 roku filmie. Tymczasem młody Maxwell Jenkins (Sense8) został wybrany do roli Willa Robinsona. Poprzednio w rzeczoną postać wcieli się Bill Mumy i Jack Johnson, pierwszy w serialu, a drugi w filmie. Ponadto warto dodać, że kilka dni temu portal TVLine podał kolejnego członka obsady remake’u, którym jest Taylor Russell (Wrogie niebo). Aktorka zagra Judy Robinson. W roli wspomnianej bohaterki widzowie mogli oglądać także Martę Kristen w telewizyjnym serialu oraz Heather Graham w pełnometrażowym filmie.

Lost

Zobacz również: Skylanders Academy – Netflix podał datę premiery nowej, animowanej serii!

Nowa seria serialu Zagubieni w Kosmosie zostanie zreinterpretowana przez Matta Sazama i Burka Sharplessa (Dracula: Historia nieznanaŁowca czarownic). Showrunnerem produkcji jest Zack Estrin (Skazany na śmierć). Zatem nowa seria ma garściami czerpać z poprzednika. Taki jest plan twórców. Swoisty reboot skoncentruje się na rodzinie Robinsonów, która zostaje zmuszona połączyć ze sobą siły w obliczu zbliżającego się kryzysu. Opuszczeni lata świetlne od zamierzonego celu podróży, bohaterowie znajdują się w samym środku walki z dziwnym obcym środowiskiem. Muszą też stawić czoła własnym demonom. Produkcja będzie zarówno familijnym dramatem, jak i przygodowym science fiction. Nowa odsłona Zagubionych w Kosmosie jest oficjalnie opisana jako historia przetrwania przez wieki.

Pierwszy sezon produkcji będzie liczył dziesięć epizodów, a jego premiera przewidziana jest na 2018 rok. Serial zgodnie z założeniami twórców to dramat science fiction składający się z jednogodzinnych odcinków. Nowa wersja produkcji pt. Zagubieni w Kosmosie jest dziełem Legendary TV.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Getty Images

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?