Ash kontra Martwe Zło – aktorzy przybliżają fabułę 2. sezonu w nowym klipie

Do sieci trafił klip promujący 2. sezon Ash kontra Martwe Zło. W filmiku, który znajdziecie poniżej, aktorzy wyjaśniają co nas czeka w nowych odcinkach, które powrócą już 31 października.

Zobacz również: Ash kontra Martwe Zło – salutujący bohaterowie na nowym plakacie 2. sezonu

Drugi sezon serialu rozpocznie się dokładnie tam, gdzie zakończył się pierwszy. Tytułowy bohater, w którego wciela się Bruce Campbell, opuścił swoją misję walki z demonami, aby spełnić swoje marzenie i osiedlić się na słonecznej Florydzie. 

W nowym sezonie poznamy ojca Asha, Brocka Williamsa, w którego wcieli się Lee Majors (Czy naprawdę wierzysz?), a także najlepszego przyjaciela z dzieciństwa, Cheta Kaminskiego, którego zagra Ted Raimi (Spider-Man). Ponadto, ponownie zobaczymy Lucy Lawless w roli Ruby, która teraz posiada potężną księgę Necronomicon, Raya Santiago (Pablo Simon Bolivar), lojalnego pomocnika Asha, który musi poradzić sobie z traumą jaką doznał w domku w lesie oraz Danę DeLorenzo (Kelly Maxwell) dziewczynę, pragnącą pomścić swoich rodziców, którzy zginęli z ręki demonów.

ashvsevildead

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?