Skazany na śmierć – materiał zza kulis 5. sezonu

Za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowano nowe sceny z 5. sezonu serialu oraz wypowiedzi aktorów opowiadających o powrocie do historii Michaela, Lincolna i reszty ekipy. Materiał znajdziecie poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?v=HcvjuIskJZU

Zobacz również: Skazany na śmierć – nowe zdjęcie i scenorysy

Skazany na śmierć powraca z gotowością na największą ucieczkę w historii. W nowym sezonie jeszcze raz zobaczymy oryginalną obsadę: Wentwortha Millera (Michael), Dominica Purcella (Lincoln), Sarah Wayne Callies (Sara), Amaury’ego Nolasco (Sucre), Roberta Kneppera (T-Bag), Rockmonda Dunbara (C-Note) oraz Paula Adelsteina (Kellerman).

Serial emitowany w latach 2005-2009 skupiał się na postaci Michaela Scofielda, młodego człowieka, który jest bardzo zdeterminowany do ocalenia skazanego na śmierć brata i wymyśla plan ucieczki z więzienia Fox River. Akcja pierwszego odcinka nowego sezonu ma rozgrywać się jeszcze w Stanach Zjednoczonych, ale później seria ma się przenieść do Jemenu, w środek wojny domowej.Kiedy na jaw wyjdą nowe informacje, które sugerują, że Michael jednak żyje, Sara z Lincolnem (Dominic Purcell) po raz kolejny zorganizują wielką ucieczkę.

Serial Skazany na śmierć powróci wiosną 2017.

Źródło: facebook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?