Teen Wolf – antagoniści 6. sezonu na pierwszym zdjęciu

Każdego sezonu w Teen Wolf pojawia się nowy złoczyńca. Co prawa, finał piątego wprowadził postać nowego Wilkołaka, ale według twórców będzie on zainteresowany innymi przeciwnikami Scotta, którzy pojawią się w Beacon Hills. Mowa tu o The Ghost Riders, którzy są częścią mitologii Wilda Hunta, przedstawionej w poprzednim sezonie. Nowi bohaterowie serialu mają wjechać do miasta na swoich koniach i wyjechać z nowymi nabytkami w swojej ekipie. Zdjęcie znajdziecie poniżej. 

Zobacz również: Teen Wolf – pierwsze zdjęcia 6. sezonu; Dylan O’Brien na planie serialu!

Pomysł jest taki, że Wild Hunt przejeżdża przez twoje miasto. Jeżeli zobaczysz Jeźdźców, zabiorą cię ze sobą. Zabierają również umarłych. Ich funkcja jest trochę inna, ale na pewno są niebezpieczni. Ghost Riders mają specyficzny talent, którego nie widzieliśmy jeszcze w Teen Wolf – powiedział Jeff Davis, twórca serii. 

Nowi przybysze mają moc, jakiej jeszcze nikt w serialu nie miał. Są w Beacon Hills z konkretnego powodu. Nie, dlatego że chcą tam być, ale wszystkie złe rzeczy, które się wtedy wydarzą będą konsekwencją ich pobytu. Każdy złoczyńca Teen Wolf zawsze czegoś chciał, miał jakiś zły cel. Theo chciał zostać alfą, Dread Doctors chcieli stworzyć Bestię, a Jeźdźcy takiego celu nie mają – dodał Tyler Posey.

Davis dodał jeszcze, że Ghost Riders nie są tak agresywni i brutalni, jak inni złoczyńcy serialu. Szósty sezon Teen Wolf powróci do ramówki MTV już jesienią. 

źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe, zdjęcie: ew.com 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?