Samuraj Jack – poznajcie szczegóły 5. sezonu serialu

Obecnie ekipa filmowa odpowiedzialna za Samuraja Jacka, pracuje nad 5. sezonem popularnego niegdyś serialu animowanego. Z tego właśnie powodu udostępniono dłuższy klip zza kulis produkcji, który rzuca trochę światła na dalsze losy oraz klimat wznowionego po wielu latach serialu. W poniższym filmie wypowiadają się m.in. twórca serialu Genndy Tartakovsky, Phil Lamarr podkładający głos tytułowego Samuraja czy scenarzysta Darrick Bachmann.

https://www.youtube.com/watch?v=FT6yhhfiUh8

Twórcy informują m.in. o tym, że nie trzeba znać wszystkich poprzednich (52) odcinków, by móc obejrzeć i zrozumieć 5. sezon serialu. Dodatkowo wspominają, że w świecie Jaka wiele się zmieniło, a on sam, przeszedł sporo dramatycznych rzeczy.

Samuraj Jack, serial, który swoje początki miał jeszcze w 2000 roku, wyświetlany był na kanale Cartoon Network. W 2002 roku serial został włączony do bloku Toonami. Czterokrotny zdobywca Primetime Emmy Award zakończył się emisją w 2004 roku i od tego czasu co rusz mówiło się o wznowieniu produckji, a nawet o powstaniu samodzielnego filmu. 

Krótki opis serialu:

Serial autorstwa znanego twórcy seriali animowanych, Genndy’ego Tartakovsky’ego, opowiadający o losach samuraja, który został wysłany w przyszłość przez złego Aku. Potężny, zmiennokształtny i nieśmiertelny władca ciemności obawia się bowiem tylko jednego: legendarnego miecza tego samuraja, który został wykuty z odwagi i poświęcenia jego ojca, i jest jedyną rzeczą zdolną zranić, a nawet zabić Aku. – Wikipedia

Annecy Festival d'Animation

Zobacz również: Powrót Samuraja Jacka na pierwszej grafice!

Najnowszy sezon serialu ma zadebiutować pod koniec 2016 roku na kanale Adult Swim, który jest przeznaczony dla nieco starszej publiczności. Obecnie prace nad produkcją trwają w Los Angeles.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?