Arrow – Rick Gonzalez w obsadzie 5. sezonu serialu!

Małoekranowe uniwersum DC powiększa się o kolejnych aktorów. Wczoraj portal EW ogłosił, że Rick Gonzalez (Rush, Mr. Robot) dołączy do obsady 5. sezonu serialu stacji The CW pt. Arrow. Co więcej, aktor wcieli się w postać, która będzie znana długoletnim czytelnikom komiksów, a mowa tutaj o samozwańczym bohaterze Wild Dog!

Protagonista stworzony przez Maxa Allana Collinsa i Terry’ego Beatty’ego zadebiutowała w pierwszym numerze miniserii eponymous wydanej w 1987 roku. Zatem omawiany bohater to młody mężczyzna o imieniu Jack Wheeler, który przybiera tożsamość Wild Dog w celu walki z przestępczością po stracie przyjaciół w zamachu bombowym oraz dziewczyny z powodu chicagowskiej mafii. Jednakże omawiana postać nie posiada żadnych wrodzonych supermocy. Wyposażona jest jedynie w pistolet maszynowy oraz parę elektrycznych rękawic. Po swoim debiucie Wild Dog pojawił się w wielu komiksach jako pewnego rodzaje zaplecze. 

MV5BMTUxNDE0MDgyMV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTcxNzMzNjE. V1

Zobacz również: Arrow – Kim będzie czarny charakter w 5. sezonie?

Według podanych przez EW informacji, bohater w wykonaniu Ricka Gonzaleza będzie lekkomyślny i zbyt pewny siebie.

W obsadzie serialu Arrow znajdują się następujące gwiazdy: Stephen Amell – Oliver Queen, David Ramsey – John Diggle, Willa Holland – Thea Queen, Emily Bett Rickards – Felicity Smoak, John Barrowman – Malcom Merlyn i Paul Blackthorne – detektyw Lance. 

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – David Giesbrecht; USA Network, kadr z serialu Mr. Robot

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?