Peaky Blinders z zielonym światłem na 4. i 5. sezon

Podczas, gdy trzecia odsłona serialu Peaky Blinders dobiega końca, stacja BBC Two uraczyła nas wspaniałą wiadomością na temat swojego gangsterskiego show.Serial otrzymał zamówienie nie na jeden, a dwa kolejne sezony. Trudno się dziwić skoro premierowy odcinek zebrał przed ekrany 3 miliony widzów.
 
Twórca serialu, Steven Knight potwierdził i skomentował wiadomość:
Jestem naprawdę podekscytowany pisaniem scenariuszy do kolejnych dwóch sezonów. Ten projekt jest moją pasją i z niecierpliwością czekam na możliwość opowiedzenia dajszej historii rodu Shelby.
Peaky BLinders
 
Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 3. sezon Peaky Blinders
 
W sprawie tej udzielił się także Cillian Murphy, wcielający się w szefa Peaky Blinders:
Tommy Shelby jest jednym z najbardziej intensywnych i ambitnych postaci, jakie mi przyszło do tej pory zagrać. Jestem szczególnie wdzięczny Stevenowi za stworzenie tak oryginalnego i dynamicznego scenariusza, który pozwolił mi dogłębnie zbadać charakter Tommy’ego. Oczekuję jego ewolucji w następnych seriach.
Serial Peaky Blinders opowiada historię rodziny Shelby, która postanowiła zaistnieć w angielskim półświatku lat 20. ubiegłego wieku przez zdobycie bukmacherskiej licencji. Z czasem ich wpływy się zwiększają i zostają w mieszani w coraz to poważniejsze intrygi. 
 
Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Outcast: Opętanie
 
Obsada serialu Peaky BlindersCillian Murphy (Thomas Shelby), Paul Anderson (Tony Shelby), Helen McCrory (Ciotka Polly), Joe Cole (John Shelby), Sophie Rundle (Ada Shelby) oraz Tom Hardy (Alfie Solomons). 

Źródło: Facebook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?