Upfronty 2016 – NBC z nową ramówką; zapowiedzi trzech nowych seriali!

NBC, jako pierwsze ogłosiło swoją ramówkę na przyszły sezon. Już wiadomo, które z seriali zadebiutują na jesień, a które w tak zwanym mid sezonie. Tygodniowy plan prezentuje się następująco: 

PoniedziałekTimeless

WtorekThis is UsChicago Fire

ŚrodaBlindspotLaw & Order: SVUChicago P.D.

CzwartekSuperstoreThe Good Place, Chicago Med, Czarna Lista 

Piątek: Grimm

Sobota: Saturday Night Live 

Zobacz również: Powerless – komedia z uniwersum DC z zamówieniem na sezon

Jak widać, jesienią zadebiutują seriale Timeless, The Good Place i This is Us. Ich zapowiedzi znajdziecie poniżej. W mid sezonie w ramówce pojawi się telewizyjna wersja Uprowadzonej, Chicago Justice, czyli kolejny dodatek do popularnej franczyzy, Emerald City, The Blacklist: Redemtpion, Midnight Texas, Great News, Powerless, Trial & Terror oraz Marlon. Jeszcze nie wiadomo, czy NBC zdecyduje się na realizację kontynuacji Szkoły Uwodzenia. Pilot na pewno powstał, ale biorąc pod uwagę ilość nowych produkcji, trudno znaleźć miejsce na kolejną. Plotki mówią o tym, że serial miałby zadebiutować dopiero latem przyszłego roku. 

https://www.youtube.com/watch?v=4glJzvUunOE

Timeless to dramat, w którym bohaterowie podróżują w czasie, aby zapobiec zmianie przyszłości i złapać niebezpiecznego zbiega. W obsadzie znaleźli się Matt Lanter, Abigail Spencer i Goran Visnjic. Wydaje się, że w USA zapanowała nowa moda na podróże w czasie, ponieważ Timeless jest kolejnym, po Making History i Time After Time, które będą o tym traktować.

https://www.youtube.com/watch?v=rfUiKg28r_M

Zobacz również: Emerald City – pierwsze zdjęcia, promujące serial

This is Us ma być powiewem świeżości. Szczery i prowokujący serial śledzi szczególną grupę ludzi, których ścieżki się przetną i ich życiowe historie wpłyną na siebie w ciekawy sposób. Dowiemy się, że niektórzy z nich mają urodziny tego samego dnia i inne. W obsadzie: Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterling K. Brown. Za serial odpowiadają reżyserzy i scenarzysta Kocha, lubi, szanuje

https://youtu.be/UMf24rEsMOs

The Good Place opowie o Eleanor Shellstrop (Kristen Bell), zwyczajnej kobiecie, która przez nadzwyczajny przypadek wchodzi do świata umarłych i uświadamia sobie, że za życia nie była dobrą osobą. Z pomocą przychodzi jej nowy mentor (Ted Danson). Eleanoer jest zdeterminowana by się zmienić i odkryć w sobie fantastyczną i miłą osobę. 

Informacje o innych serialach NBC znajdziecie tutaj i tutaj

źródło: comingsoon.net, ew.com / ilustracja wprowadzenia: NBC

 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?