AMC zapowiada swoje czerwcowe programy!

Poniżej przedstawiamy zapowiedzi programowe kanału AMC na czerwiec 2016.

FEAR THE WALKING DEAD (sezon 2)
Nowa, ekskluzywna produkcja AMC
Od 27 czerwca w każdy poniedziałek o 21:00

W 2. sezonie „Fear the Walking Dead” grupa osób znajdujących się na pokładzie jachtu „Abigail” jest nieświadoma prawdziwej skali otaczającej ich apokalipsy. Mają nadzieję, że istnieje miasto, stan lub kraj, który nie został zainfekowany i do którego plaga nie dotarła. Kiedy operacja „Cobalt” zostaje na dobre wdrożona, pociski militarne, użyte na południu Los Angeles w celu wyczyszczenia miasta z zainfekowanych, spychają umarłych do morza. Madison, Travis i Daniel wraz z utrapionymi rodzinami kierują się w nieznane, niestety przekonują się, że na wodzie wcale nie jest bezpieczniej niż na lądzie.

Występują: Cliff Curtis, Kim Dickens, Alycia Debnam-Carey, Frank Dillane

TALKING DEAD: FEAR EDITION
Nowa, ekskluzywna produkcja AMC
Od 27 czerwca w każdy poniedziałek o 21:45

Gospodarz programu „The Talking Dead”, Chris Hardwick, rozmawia z aktorami, producentami i innymi znanymi osobistościami o ostatnio wyemitowanym odcinku „Fear The Walking Dead”. W programie pokazane są również zakulisowe materiały i wywiady.  

Gospodarz programu: Chris Hardwick

HUMANS (sezon 1)
Nowa, ekskluzywna produkcja AMC
W każdy czwartek o 21:00
Finałowy odcinek – 30 czerwca

Hawkinsowie – kochająca się, choć niepozbawiona problemów rodzina, decyduje się na zakup Syntha – technicznie zaawansowanego androida. Roboty do złudzenia przypominające ludzi, mają za zadanie pomagać swoim właścicielom w codziennych czynnościach – od zmywania naczyń, po pomoc w odrabianiu lekcji. Joe Hawkin ma nadzieję, że Synth Anita przyczyni się do rozładowania napięć w jego małżeństwie, choć przy żonie Laurze, która przed całą rodziną skrywa sekret, może okazać się to bardzo trudne. Czy Anita przyniesie rodzinie więcej szkód niż pożytku? Kim jest młody chłopak o imieniu Leo i jego dziwny Synth, Max, którzy wspólnie podejmują desperackie próby odnalezienia Anity? Zaś George, emerytowany inżynier, który kiedyś był zaangażowany w proces tworzenia Synthów, wspomina wydarzenia z przeszłości razem ze swoim niedoskonałym już modelem androida, Odim. George traktuje Odiego bardziej jak syna, niż bezduszną maszynę, ale ich relacja staje się zagrożona z chwilą, gdy Odi zaczyna szwankować. Czy George zostanie zmuszony do zniszczenia jedynej istoty, którą naprawdę kocha?

Występują: Gemma Chan, Katherine Parkinson, Colin Morgan, Rebecca Front

MARATON Z SERIALEM 
FEAR THE WALKING DEAD (sezon 1)

20 czerwca od 21:00

Składający się z sześciu odcinków 1. sezon „Fear the Walking Dead” to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębsze sekrety i pogrzebać przeszłość. Stabilne i spokojne życie, które udało się wreszcie wspólnie stworzyć Madison Clark (Kim Dickens) – szkolnej pani pedagog oraz nauczycielowi angielskiego Travisowi Manawa (Cliff Curtis), zostanie wystawione na niejedną próbę.
„Fear the Walking Dead” to partnerski serial „The Walking Dead” – najbardziej popularnej produkcji telewizyjnej w USA wśród widzów w wieku od 18 do 49 lat.

Występują: Cliff Curtis, Kim Dickens, Alycia Debnam-Carey i Frank Dillane

 Źródło: materiały prasowe / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?