Naomi Watts i Tom Sizemore trafiają do Miasteczka Twin Peaks

Aktorka Naomi Watts pojawi się w serialu mającym stanowić kontynuację kultowego „Miasteczka Twin Peaks” Davida Lyncha i Marka Frosta. Kariera aktorki znacznego tempa nabrała po występie w thrillerze Lyncha „Mulholand Drive” (2001). Film okazał się dla Watts przepustką do międzynarodowej kariery. Nazwisko dwukrotnie nominowanej do Oscara artystki nie jest jedynym, jakie zasila szeregi obsady nowej odsłony serialu. Twórcy do współpracy zwerbowali także Toma Sizemore’a („The Red Road”).

mulhdr naomiwatts

Według plotek, w drugoplanowej roli Gordona Cole’a, szefa oddziału FBI w Twin Peaks, powrócić ma także sam David Lynch. Wśród aktorów, którzy nie mieli wcześniej okazji wystąpić w „Miasteczku…”, a pojawią się w nadchodzącym projekcie, znajdują się Jennifer Jason Leigh („Nienawistna ósemka”), Laura Dern oraz Amanda Seyfried. Kyle MacLachlan (agent Dale Cooper) jest póki co jedynym członkiem oryginalnej obsady, którego występ w nowej odsłonie serialu potwierdzono. Nieoficjalnie mówi się jednak o tym, że w Twin Peaks zawitają także m. in. Sherilyn Fenn, Sheryl Lee i Miguel Ferrer.

Powstający dla stacji Showtime serial zadebiutuje na ekranach na początku 2017 roku. Oryginał, emitowany w latach 1990-1991, uchodzi za jedną z najpopularniejszych telewizyjnych produkcji wszech czasów. Opowiadający o tajemnicach sennego miasteczka serial wyróżniony został w sumie dwudziestoma nominacjami do nagrody Emmy (w tym dwiema przyznanymi statuetkami).

miasteczkotwinpeaks

Źródło: Deadline.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?