Fani piszą petycję do Netflixa z prośbą o serial “Punisher”

Po wspaniałym występie Jona Bernthala w drugim sezonie “Daredevila”, chodziły plotki o serialu “Punisher”. Jednak na razie nic nie słychać, aby taki projekt był w przygotowaniach. Dlatego, niektórzy fani wzięli sprawy w swoje ręce i napisali petycję do Netflixa, z prośbą o rozpoczęcie prac nad serialem poświęconemu postaci Punishera.

Rolę Jona pokochaliśmy bardziej niż mogliście się tego spodziewać. Wy go stworzyliście, a teraz czujemy, że powinniście kontynuować jego opowieść, aby pokazać, jak niesamowici jesteście. Prosimy tylko o zielone światło dla serialu “Punisher” – pisze Alex Rambo w petycji.

jon bernthal w roli punishera

Zobacz także: Jon Bernthal na temat kontynuacji wątku Punishera

Niestety ten fan nie wie, że przed zgodą Netflixa to Marvel TV musi być najpierw gotowy na nowy serial. Więc do nich powinna być kierowana petycja. Z drugiej strony, takie wsparcie fanów to coś, na co na pewno Marvel TV zwróci uwagę. Z kolei szef Marvel TV, Jeph Loeb powiedział, że w tej chwili pracują nad 10 projektami, więc kto wie, możliwe, że plotki mogą okazać się prawdziwe.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?