“Wynonna Earp” – zapowiedź kolejnych odcinków serialu!

Jesteśmy już po premierze pierwszego odcinku serialu “Wynonna Earp“. Zobacz, co szykują twórcy produkcji dla swoich fanów. Zapraszamy do oglądania! 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Fslv7eHv318

Zobacz również: “Wynonna Earp” – zwiastun nowego serialu stacji Syfy

Opis serialu: Po latach spędzonych na ucieczce i w areszcie dla nieletnich, Wynonna Earp w końcu wraca do domu. Jedyny problem tkwi w tym, że jej obecność w rodzimej miejscowości jest wysoce niepożądana. Jednakże, kiedy bohaterka zostaje ostatnią deską ratunku dla mieszkańców Purgatory przed dziwacznymi i tajemniczymi demonami, Wynonna musi wybrać stronę konfliktu, po której pragnie walczyć, aby raz na zawsze oczyścić imię swojego legendarnego dziadka, Wyatta Earpa.

Obsada produkcji: Melanie Scrofano – Wynonna Earp, Katherine Barrell – Nicole Haught, Tim Rozon – Doc Holliday, Greg Lawson – Sheriff Neadley i Shamier Anderson – Agent Dolls.

wynonna earp syfy 1280jpg c74041 1280w

Drugi epizod serialu pojawi się 8 kwietnia 2016 roku na kanale Syfy. Odcinek zatytułowany będzie “Keep the Home Fires Burning”.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – YouTube.com

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?