Zobacz zwiastun najnowszego serialu Netflixa – “Marseille”

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun najnowszego serialu “Marseille”, który jest francuską wariacją “House of Cards”. W rolach głównych zagrali Gerard Depardieu i Benoit Magimel (“Marsylski Łącznik”). Materiał znajdziecie poniżej.

Fabuła serialu koncentruje się na nadchodzących wyborach na urząd mera Marsylii. Robert Taro (Gerard Depardieu), obecny mer, piastujący swój urząd od 25 lat, będzie musiał się zmierzyć z młodym, ambitnym, bezlitosnym, byłym protegowanym. Premiera serialu odbędzie się 5 maja na platformie Netflix.

https://www.youtube.com/watch?v=8WvqgV7-kSc

Zobacz także: Raelle Tucker producentem wykonawczym drugiego sezonu “Jessiki Jones”

W filmie zobaczymy również: Géraldinę Palihas (“Młoda i piękna”), Nadię Fares (“Purpurowe rzeki”), Pascala Else’a (“Spódnice w górę!”) i Gérarda Meylana (“Marsylski Łącznik”).

Twórcą serialu jest Dan Franck (“Carlos”). Za kamerą stanęli Florent Emilio Siri (“Osaczony”), Xavier Gens (“Hitman”) i Cedric Anger (“Poza wszelkim podejrzeniem”).

Źródło: imdb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?