Jon Bernthal na temat kontynuacji wątku Punishera

Frank “The Punisher” Castle był z całą pewnością jednym z najjaśniejszych punktów drugiego sezonu serialu “Daredevil”. Teraz fani z niecierpliwością oczekują kolejnych informacji na temat przyszłości mściciela z Hell’s Kitchen. Niedawno w sieci krążyły plotki, jakoby miał powstać spin-off z serialu opowiadający głównie o postaci Franka Castle’a. Nie pojawiło się jednak żadne oficjalne potwierdzenie dotyczące wspomnianych wieści. 

Zobacz także: “John Wick: Chapter 2” – oficjalne streszczenie fabuły

Jon Bernthal, odgrywający postać jest przekonany, że Punisher powróci w jeszcze większym stylu:

Dla mnie najważniejszym pytaniem nie jest to, co zmierzają zrobić z moją postacią, lecz jak to zamierzają zrobić i kto będzie jedną z tych osób. Ten bohater jest teraz w moich kościach i krwi. Jeśli twórcy planują iść z nim do przodu, to liczę, że zrobią to w naprawdę surowy i emocjonalny sposób. Chcę przekroczyć wytyczone granice i zrazić widzów do swojej postaci, żeby potem ponownie trzymali za nią kciuki. 

Punisher

Fani Franka Castle muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje dotyczące tej postaci. Czy Punisher pojawi się w nadchodzącym serialu Netflixa – “The Defenders”? Czas pokaże.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?