“DC’s Legends of Tomorrow” – gwiazda “W Garniturach” gościnnie pojawi się w serialu

Patrick J. Adams musi odwiesić na chwilę swój dobrze skrojony garnitur. Gwiazda serialu USA Network pojawi się gościnnie w “DC’s Legends of Tomorrow”. Aktor ma wcielić się w bohatera z tajemniczą przeszłością i równie tajemniczym planem. Ma to być uwielbiany superbohater z kanonu DC. Jego pojawienie się będzie punktem zwrotnym pierwszego sezonu i rozpoczęciem kolejnego. Postać Adamsa zadebiutuje na małym ekranie w finale, 19 maja. W drugim sezonie również pojawi się w kilku odcinkach. Jak myślicie, o którego z bohaterów uniwersum może chodzić? 

“DC’s Legends of Tomorrow” jest spinoffem popularnych seriali stacji The CW – “Arrow” i “The Flash”. Opowiada o grupie ludzi, którzy podróżując w czasie próbują zmienić przyszłość i zapobiec zniszczeniu świata. 

Zobacz również: “DC’s Legends of Tomorrow” – Jonah Hex w widowiskowej zapowiedzi finałowych epizodów serialu!

Obsada produkcji: Victor Garber (“The Flash”, “Agentka o stu twarzach”), Brandon Routh (“Arrow”, “Superman: Powrót”), Arthur Darvill (“Doctor Who”), Caity Lotz (“Arrow”), Ciara Renée (“Prawo i bezprawie”, “The Flash”), Franz Drameh (“Na skraju jutra”), Dominic Purcell (“The Flash”, “Skazany na śmierć”) i Wentworth Miller (“The Flash”, “Skazany na śmierć”).

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia i zdjęcie: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?