Czy 8. sezon “Pamiętników Wampirów” będzie też ostatnim?

Plotki o końcu “Pamiętników Wampirów” krążą od momentu odejścia z serialu Niny Dobrev, która wcielała się w rolę Eleny. Jakiś czas temu The CW przedłużyło serię o kolejny, ósmy już sezon. Pytania o jej koniec jednak nie ustały i Ian Somerhalder, odtwórca roli Damona, postanowił się do nich odnieść:

Czy ty w ogóle w to wierzysz? Siedem lat! Czy to nie jest szalone? Sam znam wielu ludzi, którzy już zakończyli nie jeden serial, a my mamy kolejną szansę. Jakiś czas temu myślałem o tym, że to wszystko trwa tyle czasu. Powstały już 154 odcinki, a za rok będzie ich 176!

Zobacz również: “Arrow”, “The Flash” i inne seriale przedłużone przez The CW

Na pytanie, czy ósmy sezon faktycznie będzie ostatni, aktor powiedział, że nie jest pewny, ale na pewno będzie to szansa, aby “Pamiętniki Wampirów” wróciły do dawnej, dobrej formy. Somerhalder podkreślił, że widza jest bardzo trudno zadowolić. Teraz muszą korzystać z wybuchów samochodów i śmierci kolejnych bohaterów, aby fani przeżyli podobne emocje, co na początku emisji serialu. Odtwórca roli Damona powiedział również, że nie może się doczekać, aby bardziej zagłębić się w postaci, które mają bardzo dużo do zaoferowania. 

Kolejny odcinek “Pamiętników Wampirów” zostanie wyemitowany 1 kwietnia i został zatytułowany “Days of Future Past”. Somerhalder, który wyreżyserował epizod, zapowiedział, że pożegnamy się w nim z kilkoma postaciami. 

źródło: tvguide.com/ ilustracja wprowadzenia: The CW

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?