“Unbreakable Kimmy Schmidt” – kolejny teaser 2. sezonu serialu!

Do sieci trafił kolejny teaser promujący drugi sezon serialu “Unbreakable Kimmy Schmidt”! Znajdziecie go poniżej. Czekacie na powrót tytułowej bohaterki? 

https://www.youtube.com/watch?v=9jRGIRNs6_4

Zobacz również: “Unbreakable Kimmy Schmidt” – zwiastun 2. sezonu serialu!

Drugi rozdział produkcji dzieje się krótko po wydarzeniach z poprzedniego sezonu. Zatem Kimmy (Ellie Kemper) szuka nowej pracy, Titus (Tituss Burgess) zmuszony jest stawić czoła własnej przeszłości, gdy na jego drodze ponownie pojawia się była żona, a Jacqueline (Jane Krakowski) na nowo odkrywa swoje korzenie, podczas gdy gospodyni Lillian (Carol Kane) wdaje się w zaskakujący romans.

Seria została stworzona przez Tinę Fey (“Rockefeller Plaza 30”) i Roberta Carlocka (“Rockefeller Plaza 30”), którzy wraz z Jeffem Richmondem (“Rockefeller Plaza 30”) i Davidem Minerem (“Rockefeller Plaza 30”) pełnią również funkcję producentów wykonawczych serialu.

unbreakable0002

Drugi sezon produkcji będzie się składać z 13 epizodów. Serial zaliczy swój debiut 15 kwietnia 2016 roku na platformie Netflix. Będzie to piątek.

Źródło ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?