Zagubieni w kosmosie – zobacz czołówkę remake’u znanego serialu!

Wytwórnia Legendary opublikowała czołówkę nowego serialu Netflixa, o chodzi tutaj o nadchodzące wielkimi krokami widowisko science fiction pt. Lost in Space, które jest remakiem klasycznej serii z 1960 roku. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=74&v=–5Z-gwwzzw

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – piękny IMAX-owy plakat widowiska oraz zjawiska grafika koncepcyjna!

Lost in Space to oryginalny dramat spod ręki Netflixa, będący współczesną wersją klasycznej produkcji science fiction z lat 60. XX wieku. Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości. Kolonizacja kosmosu to teraz rzecz jak najbardziej naturalna. Zatem rodzina Robinsonów jest jedną z wielu, które zdecydowano się poddać testowi, a co za tym idzie, wybrać do przesiedlenia z Ziemi do nowego, lepszego świata. Jednakże, gdy koloniści nagle znajdują się poza wytyczonym dla nich kursem, prowadzącym do idyllicznego domu, muszą oni zawrzeć silne sojusze, jak również pracować razem, w celu przetrwania w tym niebezpiecznym, obcym środowisku, położonym lata świetlne od ich docelowego miejsca zamieszkania.

Gwiazdami Lost in Space są: Toby Stephens – John Robinson, Molly Parker – Maureen Robinson, a więc dwójka niestrudzonych rodziców, walczących o bezpieczeństwo swoich dzieci. W rolę ich pociech wcielą się: Taylor Russell – Judy, Mina Sundwall – Penny i Max Jenkins – Will.

Uwięzieni razem z Robinsonami są dwoje outsiderów, których łączy wspólna sytuacja i wzajemny talent do oszustwa. A zatem niepokojąco charyzmatyczna pani dr Smith (Parker Posey), będąca mistrzem manipulacji z trudnymi do przewidzenia motywami postępowania. Z kolei łobuzerski, ale nieumyślnie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoko wykwalifikowany przedsiębiorca, który nie miał zamiaru dołączyć do kolonii, nie mówiąc już o katastrofie lądowania na zagubionej planecie.

Lost in Space będzie dostępny na platformie Netflix globalnie już od 13 kwietnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?