Kulisy kręcenia crossoveru seriali “The Flash” i “Supergirl”

Światy zderzą się w najbliższy poniedziałek, kiedy na antenie zadebiutuje długo wyczekiwany crossover seriali “The Flash” i “Supergirl”. Zanim to jednak nastąpi, twórcy dają Wam możliwość zajrzenia za kulisy nadchodzącego wielkimi krokami odcinka.

https://www.youtube.com/watch?v=97I-mk8c18E

Zobacz również: Nowe zdjęcia z planu kręcenia crossovera seriali “Supergirl” i “The Flash”!

Opis 18. odcinka 1. sezonu serialu “Supergirl”: “World’s Finest” – Kara zdobywa nowego sprzymierzeńca, kiedy pędzący z prędkością błyskawicy Flash (gościnnie Grant Gustin) niespodziewanie pojawia się w jej mieście. Superbohater przybywa z alternatywnego wymiaru i natychmiastowo decyduje się wesprzeć tytułową bohaterkę w walce z Siobhan (znanej również jako Silver Banshee) i Livewire, w zamian za pomoc w znalezieniu sposobu, który umożliwiłby mu powrót do jego domu.

Crossover seriali “The Flash” i “Supergirl” pojawi się na antenie już 28 marca 2016 roku. Jesteście podekscytowani?

Liderką obsady produkcji jest Melissa Benoist, która wciela się w tytułową heroinę. Na ekranie towarzyszą jej m.in.: Mehcad Brooks (James Olsen), Laura Benanti (Alura Zor-El), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alexandra “Alex” Danvers), Jeremy Jordan (Winslow “Winn” Schott), Jenna Dewan Tatum (Lucy Lane – siostra Lois), Iddo Goldberg (Red Tornado), David Harewood (Hank Henshaw), Peter Facinelli (Maxwell Lord), Dean Cain i Helen Slater.

Plakat

Fanów seriali “Arrow” i “The Flash” zapraszamy na stronę  Arrow Crossover!

Źródło: ComickBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?