“Gra o tron” – bohaterki serialu na okładkach magazynu EW!

Dokładnie za miesiąc na stacji HBO ponownie pojawi się kultowy już serial pt. “Gra o tron”. W związku z powyższym mamy dla Was sześć okładek nowego numeru magazynu Entertainment Weekly, na których znajdują się bohaterki omawianej serii.

Okładki magazynu 1

Okładki magazynu 2

Okładki magazynu 3

Okładki magazynu 4

Okładki magazynu 5

Okładki magazynu 6

Zobacz również: “Gra o tron” – Pełny zwiastun 6. sezonu, tylko dla dorosłych!

Serial oparty jest na cyklu powieściowym autorstwa George’a R.R. Martina pt. “Pieśń lodu i ognia”, a zatem skupia się na przedstawieniu walki o władzę w rozległym i brutalnym królestwie. Produkcja zgarnęła już niejedną nagrodę Emmy. W obsadzie piątego rozdziału przeboju stacji HBO mogliśmy zobaczyć: zwycięzcę nagrody Emmy i Złotego Globa – Petera Dinklage’a, Nikolaja Costera-Waldau, Lenę Headey, Emilię Clarke, Aidana Gillena, Kita Haringtona, Dianę Rigg, Natalię Dormer, Maisię Williams i Sophię Turner. Warto dodać, że do serialu dołączy gwiazda “Deadwood”, czyli Ian McShane, który w szóstym sezonie zaliczy gościnnym występ.

David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield pełnią funkcję producentów wykonawczych. Z kolei rolę współproducentów wykonawczych wykonują: Guymon Casady, Vince Gerardis i sam autor powieści, czyli George R.R. Martin.

Gra o tron 16

Szósty sezon serialu “Gra o tron” będzie się składać z 10 epizodów i zadebiutuje na stacji HBO 24 kwietnia 2016 roku, czyli w niedzielę.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?