Magnum P.I. – znamy odtwórcę Ricka Wrighta!

Portal Deadline poinformował, że Zachary Knighton (Happy Endings) weźmie udział w serialu Magnum P.I. przygotowanym dla stacji CBS. Aktor zagra jedną z głównych ról. Wcieli się bowiem w Ricka Wrighta, a tym samym wystąpi na małym ekranie obok Jay’a Hernandeza i Perdity Weeks.

MV5BMTk5NDI4Mzg5Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMzY0MDU1NTE. V1 SY1000 CR0014991000 AL

Zobacz również: DeWanda Wise porzuca Captain Marvel!

Reboot kultowej serii z lat 80. XX wieku autorstwa Toma Sellecka podąża śladami Thomasa Magnuma (Hernandez), odznaczonego, byłego żołnierza Navy SEAL, który, po powrocie do domu z Afganistanu, wykorzystuje swoje militarne zdolności do pracy jako prywatny detektyw. Z pomocą innych weteranów – Theodore’a TC Calvina oraz Orville’a Ricka Wrighta (Knighton), jak również zdezawuowanej, byłej agentki MI-6, Juliet Higgins (Perdita Weeks), bohater podejmuje się spraw, których inni unikaliby niczym ognia, przynosząc ulgę ludziom, niemogącym znaleźć samemu satysfakcjonującego ich rozwiązania.

Postać Knightona – Rick, to były strzelec z Marines, który aktualnie prowadzi najmodniejszy klub w Oahu. Według Magnum, wspomniany bohater ma świetne kontakty, jeśli chcesz coś zdobyć na wyspie, to zwracasz się właśnie do niego. Rick to również przyjaciel tytułowej postaci. Obaj byli jeńcami w Iraku. W pierwowzorze Ricka grał Larry Manetti,

Peter Lenkov i Eric Guggenheim zajmują się sporządzeniem scenariusza oraz produkcją wykonawczą. Rzeczeni panowie pracują również nad współczesną wersją Hawaii 5.0, które także realizowane jest dla stacji CBS. Poza tym producentami wykonawczymi omawianego show są również: John Davis i John Fox z Davis Entertainment, a także Danielle Woodrow. Justin Lin odpowiedzialny jest za reżyserię pilota. Reboot Magnum to wspólne przedsięwzięcie CBS Television Studios i Universal Television.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Richard Cartwright; American Broadcasting Companies

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?