Cobra Kai – trzeci zwiastun komediowej serii! Daniel ciągle pamięta ruchy!

Cobra Kai, będąca dziesięcioodcinkową, komediową serią autorstwa YouTube Red, która została osadzona 30 lat po wydarzeniach znanych z trzeciej części cyklu Karate Kid, z każdą kolejną zapowiedzią nabiera kolorytu oraz dowcipu. Tym razem trailer ukazuje Daniela LaRusso w akcji, widać, iż przez te wszystkie lata bohater nie zapomniał cennych nauk swojego nieocenionego mistrza – Pana Miyagiego. Czyżby szykował nam się rewanż pojedynku sprzed kilkudziesięciu lat? Tego z pewnością chcieliby widzowie. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zwiastuna. 

https://www.youtube.com/watch?v=iIaVdlcDRA0

Zobacz również: Robert Downey Jr. ciągle zainteresowany realizacją trzeciej części Sherlocka Holmesa!

Produkcja będzie się składać z półgodzinnych epizodów. W trzech pierwszych częściach tego kultowego, młodzieżowego show główną rolę odgrywał Ralph Macchio, który, ku zdziwieniu i radości fanów, ponownie wcieli się w rolę Daniela LaRusso. Bohater kolejny raz będzie musiał stanąć twarz w twarz ze swoim rywalem, Johnnym Lawrence’em, zagranym jeszcze raz przez Williama Zabka. 

Po dwukrotnym tryumfie Daniela nad jego przeciwnikiem, Johnnym w sławetnym konkursie karate, obaj wojownicy dorośli, a co za tym idzie, rozpoczęli własne, niezależne od siebie drogi życia. Dzięki lekcjom Pana Miyagiego, nastoletni chłopak osiągnął sukcesy osobiste zarówno w rodzinie, jak i karierze, handlując samochodami. Z kolei Johnny nie miał łatwo w życiu. Próbując odzyskać utraconą chwałę z przeszłości, bohater ponownie otwiera cieszącą się złą reputacją szkołę karate, w której pełnił niegdyś rolę prymusa.

Cobra Kai wystąpią również: Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Courtney Henggeler, Mary Mouser i Ed Asner.

Scenarzystami serii są: Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. Wspomniani twórcy zajmują się także jej produkcją wykonawczą. W tym zadaniu wspierają ich: Susan Ekins, Will Smith, James Lassiter i Caleeb Pinkett. Na stanowisku reżysera znajdują się z kolei Hurwitz oraz Schlossberg.

Będziecie czekać na Cobra Kai? Seria pojawi się jeszcze w tym roku na YouTube Red.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenie – Columbia Pictures Corporation

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?