“Gra o Tron” – zobacz, jak powstają Biali Wędrowcy w zakulisowym materiale

W sieci pojawił się właśnie zakulisowy materiał z szóstego sezonu “Gry o Tron”, w którym twórcy opowiadają o tworzeniu rekwizytów potrzebnych do powstania Białych Wędrowców. 

https://www.youtube.com/watch?v=hOyrpGRdEzg

Zobacz również: “Gra o tron” – Pełny zwiastun 6. sezonu, tylko dla dorosłych!

Serial oparty jest na cyklu powieściowym autorstwa George’a R.R. Martina pt. “Pieśń lodu i ognia”, a zatem skupia się na przedstawieniu walki o władzę w rozległym i brutalnym królestwie. Produkcja zgarnęła już niejedną nagrodę Emmy. W obsadzie piątego rozdziału przeboju stacji HBO mogliśmy zobaczyć: zwycięzcę nagrody Emmy i Złotego Globa – Petera Dinklage’a, Nikolaja Costera-Waldau, Lenę Headey, Emilię Clarke, Aidana Gillena, Kita Haringtona, Dianę Rigg, Natalię Dormer, Maisię Williams i Sophię Turner. Warto dodać, że do serialu dołączy gwiazda “Deadwood”, czyli Ian McShane, który w szóstym sezonie zaliczy gościnnym występ.

David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield pełnią funkcję producentów wykonawczych. Z kolei rolę współproducentów wykonawczych wykonują: Guymon Casady, Vince Gerardis i sam autor powieści, czyli George R.R. Martin.

Szósty sezon serialu “Gra o tron” będzie się składać z 10 epizodów i zadebiutuje na stacji HBO 24 kwietnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?