Nick Offerman z Parks and Recreation dołącza do obsady Good Omens

Nick Offerman jest najnowszym nabytkiem twórców Good Omens. Jest to adaptacja książki Terry’ego Pratcheta i Neila Gaimana stworzona przez Amazon Prime Video. Offerman zagra amerykańskiego ambasadora i ojca Warlocka, który mylnie brany jest za Antychrysta. Gaiman komentuje:

Nie istnieje pewnie na świecie osoba, która potrafiłaby wypowiedzieć swoją kwestię z tak kamienną miną jak Nick Offerman. Jest świetnym aktorem i w Good Omens musi powiedzieć wiele rzeczy, których normalny człowiek nie dałby rady wymówić z powagą. Na szczeście, Nick nie jest do końca człowiekiem.

offerman2

Zobacz również – Dobre Miejsce i Parks and Recreation należą do tego samego uniwersum?

Offerman jest najbardziej znany z Parks and Recreation od NBC, ale gra także w Hearts Beat Loud, które pojawiło się w tym roku na Sundance. Dołącza do gwazdorskiej obsady w Good Omens, do której należą także Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm i Miranda Richardson. Offerman przyznał, ze jest fanem książki:

Gdyby mi ktoś powiedział, kiedy przeczytałem Good Omens w latach 90., że pewnego dnia pojadę do południowej Afryki, żeby pożartować z Neilem Gaimanem przed laptopem z włączonym nagraniem tańczącego Doktora Who i Davida Frosta, bo będę przygotowywał się do roli w adaptacji wspomnianej książki, stwierdziłbym, że chętnie kupię towar, który pali. Ale oto jestem, wciąż ciesząc się ze swojego szczęścia.

Produkcja ma miejsce w południowej Afryce. Amazon wypuści Good Omens na skalę światową w 2019. Reżyserem i producentem wykonawczym jest Douglas Mackinnon.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: people.com

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?