Leśniczówka – TVP1 zaprezentuje nową telenowelę. Kiedy premiera?

Po Ranczu, Miłości nad rozlewiskiem Blondynce TVP1 pokaże kolejną produkcję o bohaterach wyjeżdżających z miasta na prowincję. Najnowsza telenowela Jedynki Leśniczówka w reżyserii Macieja Żaka (Supermarket, Konwój) zabierze widzów na tereny leśne.

Leśniczówka to miejsce, do którego po nagłej śmierci ukochanego dziadka Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Katarzyna wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem czy pielęgnować sekrety czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw. Życie w Leśniczówce okaże się tylko pozorną odskocznią od wielkomiejskiego zgiełku. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością – rodzinne tajemnice nawiązują m.in. do wyjątkowej historii Polski.

Zobacz również: Zdaniem twórców hejterzy Korony królów napędzają rekordowe zainteresowanie produkcją

W obsadzie telenoweli znaleźli się: Marian Dziędziel, Beata Schimscheiner, Marek Bukowski, Jolanta Fraszynska, Julia Kostow, Agata Turkot, Iwona Cichosz, Michał Czernecki, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar, Weronika Książkiewicz, Przemysław Stippa, Arkadiusz Janiczek, Anna Seniuk, Krystyna Tkacz, Michał Lesień, Zbigniew Lesień, Sebstian Jasnoch, Krzysztof Globisz, Dawid Ściupidro, Arkadiusz Nader, Grzegorz Pawlak i Natasza Leśniak.

Premiera już wiosną w TVP1

Źródło: TVP / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu TVP

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?