Scenarzyści opuszczają reboot Amazing Stories

Amazing Stories to serial z lat ’80, stworzony przez Stephena Spielberga. W pierwszej połowie października świat obiegła informacja, że Apple wraz ze Spielbergiem planują reboot serii. Historie mają być utrzymane w podobnym klimacie, a wszystkie odcinki będą zupełnie nowe.

Showrunnerem serialu miał być Bryan Fuller, ale informacje te są już nieaktualne, gdyż Fuller opuścił projekt. Powód? Oczywisty, biorąc pod uwagę ostatnie jego projekty – różnice koncepcyjne. Scenarzysta Hannibala chciał zrobić z tego mroczniejszy serial, przypominający Black Mirror, na co Apple nie wyraziło zgody, celując produkcją w całe rodziny, a nie tylko dorosłych jej członków. Miejsce Bryana Fullera zajął Hart Hanson, twórca Bones, który wcześniej był współtwórcą. Jednak tego samego dnia, kilka godzin później, Hart Hanson również opuścił projekt…

Zobacz również: Guess Who Died? – Christopher Lloyd dołącza do obsady nowej produkcji NBC!

Kto będzie showrunnerem? W tej chwili kompletnie nie wiadomo. Serialu spodziewano się jeszcze w tym roku. Nie wiemy, czy opóźni to prace nad serialem na tyle, by produkcja nie ukazała się w 2018.

Źródło: Coming Soon | Ilustracja wprowadzenia: Michael Kovac

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?