Klęska Inhumans nie przekreśla produkcji superbohaterskich ABC?

Serial Inhumans choć nie został jeszcze oficjalnie anulowany, to już jest uważany za największą porażkę MCU, zwłaszcza że nawet krytykowany netflixowy Iron Fist zbierał dobre oceny od widzów. Niepowodzenie produkcji ABC nie oznacza jednak, że stacja definitywnie kończy z superbohaterami.

W raporcie Bloomberga zauważono, że seriale o superbohaterach nie niosą ze sobą pewnego sukcesu, jak jest to w przypadku kinowych widowisk, a przypadek Inhumans może w przyszłości wywołać u włodarzy stacji telewizyjnych wątpliwości co do kolejnych produkcji z tego gatunku. W tym samym raporcie dyrektor wykonawczy ABC, Channing Dungey, zauważa, że słabe wyniki Inhumans nie muszą świadczyć o przesyceniu rynku produkcjami superbohaterskimi, lecz o wadach serialu, przez które nie przyciągnął on do siebie widowni.

Ważne pytania to: Jakiego rodzaju seriale superbohaterskie? W jakim tonie i jak zrealizowane? Nigdy bym nie powiedział, że rezygnujemy z superbohaterów.

Inhumans 2017 Cast

Zobacz również: Seven Seconds – zwiastun nowego serialu kryminalnego od Netflixa

ABC nie planuje wydania nowych seriali z logo Marvela w tym roku. Emitowany obecnie jest jednak serial Agenci T.A.R.C.Z.Y., którzy cieszy się dość stabilnym zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że doczeka się kolejnych sezonów.

Inhumans zakończył emisję na pierwszym, 8-odcinkowym sezonie i można przypuszczać, że kontynuacja raczej nie powstanie.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.
|
[email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?