Ian McDiarmid użyczy głosu Imperatorowi Palpatine’owi w ostatnim sezonie Rebeliantów!

Wraz z udostępnieniem zwiastuna drugiej połowy ostatniego sezony Rebeliantów, wielu fanów ucieszył fakt, że w serialu animowanym ujrzymy po raz kolejny Imperatora Sheeva Palpatine’a. Według doniesień Entertainment Weekly głosu Mrocznemu Sithowi i przywódcy Galaktycznego Imperium ma udzielić Ian McDiarmid, czyli aktor wcielający się w tę postać w filmowych epizodach Gwiezdnych wojen (Imperium kontratakuje – wydanie DVD z 2004 roku, Powrót Jedi oraz Trylogia Prequeli).

Sam zwiastun przedstawia bardzo dużo scen będących retrospekcjami z poprzednich odcinków serialu, a w tle słyszymy głos Ezry Bridgera. W rozmowie z EW, Dave Filoni zdradził szczegóły odnośnie postaci młodego bohatera ukazanego w krótkim materiale zapowiadającym drugą połowę ostatniego sezonu Rebeliantów:

Chciałem w tym zwiastunie ukazać to, jak daleko zaszedł ten chłopak i czego się nauczył. Bardzo lubię zwrot: “Nigdy nie byłeś taki, jak inni…”, który pada właśnie w tym materiale.

Podczas, gdy Ezra kontynuuje odkrywanie tajemnic związanych z Mocą, jego mentor Kanan Jarrus jest zdeterminowany, aby ocalić Herę Syndullę z rąk Imperium. Z kolei pozostali członkowie załogi Ducha, tj. Sabine Wren, Zeb, Rex i Chopper uczestniczą w starciach na powierzchni Lothalu. 

https://www.youtube.com/watch?v=-jWIDwq44ZI

Zobacz również: Dave Filoni dzieli się zdjęciem zza kulis ostatniego sezonu Rebeliantów!

W finalnym rozdziale załoga Ducha dołącza do wzrastającego Sojuszu Rebeliantów, próbując zjednoczyć się w walce przeciwko Galaktycznemu Imperium. Jednakże, kiedy pojawia się nowe zagrożenie na Lothalu, Ezra decyduje się poprowadzić zespół do swojego domu w celu pokonania przytłaczających sił Imperium dowodzonych przez przebiegłego Wielkiego Admirała Thrawna. Starzy przyjaciele staną do wspólnej walki, a nowe sojusze zostaną sfałszowane, co doprowadzi do wspaniałego zakończenia udanej, animowanej serii.

Twórcami serialu Star Wars: Rebelianci są: Dave Filoni (Gwiezdne wojny: Wojny klonów), Simon Kinberg (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie) i Carrie Beck. Producentami wykonawczymi aminowanej serii zostali wspomniani powyżej panowie oraz Henry Gilroy.

Głosowa obsada produkcji Star Wars: Rebelianci przedstawia się następująco: Freddie Prinze Jr. – Kanan, Vanessa Marshall – Hera, Steve Blum – Zeb, Tiya Sircar – Sabine, Taylor Gray – Ezra, Dee Bradley Baker – Kapitan Rex, David Oyelowo – Agent Kallus, Forest Whitaker – Saw Gerrera i Lars Mikkelsen – Wielki Admirał Thrawn. Ponadto w czwartym sezonie pojawi się Warwick Davis jako Rukh, czyli zabójca na usługach ostatniego z wymienionych powyżej bohaterów.

Star Wars: Rebelianci z drugą połową ostatniego sezonu powrócą 19 lutego 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood, Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disney XD

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?