“Luke Cage” – debiut pierwszego teasera serialu!

Wczoraj na platformie Netflix zadebiutował drugi sezon serialu “Daredevil”. Jeżeli jesteście fanami Marvela, na pewno czekacie na pierwsze zwiastuny kolejnej serii, “Luke Cage”, która udostępniona zostanie 30 września 2016 roku. Streamingowy gigant wytrwałym widzom zrobił niespodziankę i pokazał pierwszy teaser do “Luke’a Cage’a”, który możecie zobaczyć poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?v=rCUfvemx3D0

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 2 sezon serialu “Daredevil”!

Po nieudanym eksperymencie, dzięki któremu tytułowy bohater widowiska nabywa nadludzką siłę oraz niezniszczalną skórę, Luke Cage (Mike Colter) staje się poszukiwanym zbiegiem próbującym na nowo odbudować swoje życie we współczesnym Harlemie – dzielnicy Nowego Jorku. Jednakże protagoniście nie jest dane zaznać na długo szczęścia. Po osiedleniu się we wspomnianej dzielnicy bohater zmuszony jest wyjść z cienia, a co za tym idzie, zmierzyć się ze swoją przeszłością, o której starał się usilnie zapomnieć i pogrzebać za sobą raz na zawsze.

W serialu pojawią się następujący aktorzy: Mike Colter (Luke Cage), Mahershala Ali (Cornell “Cottonmouth” Stokes), Rosario Dawson (Claire Temple), Simone Missick (Misty Knight ), Theo Rossi (Alvarez) i Alfre Woodard (Mariah Dillard).

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?