Dave Filoni dzieli się zdjęciem zza kulis ostatniego sezonu Rebeliantów!

W oczekiwaniu na drugą połowę czwartego, a zarazem ostatniego sezonu Star Wars: Rebelianci, współtwórca i producent wykonawczy serialu udostępnił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie zza kulis ukazujące proces tworzenia muzyki przez kompozytora Kevina Kinera. Ciekawostką jest ukazanie w nim sylwetki białego Lothcata, który wielokrotnie pojawiał się w ostatnich odcinkach, gdy bohaterowie przebywali na Lothalu. Data emisji drugiej połowy czwartego sezonu serialu ma być ogłoszona już wkrótce.


Zobacz również: Star Wars: Rebelianci – zdjęcia promujące premierowe odcinki finalnego sezonu galaktycznej serii i drobne podsumowanie!

W finalnym rozdziale załoga Ducha dołącza do wzrastającego Sojuszu Rebeliantów, próbując zjednoczyć się w walce przeciwko Galaktycznemu Imperium. Jednakże, kiedy pojawia się nowe zagrożenie na Lothalu, Ezra decyduje się poprowadzić zespół do swojego domu w celu pokonania przytłaczających sił Imperium dowodzonych przez przebiegłego Wielkiego Amdnirała Thrawna. Starzy przyjaciele staną do wspólnej walki, a nowe sojusze zostaną sfałszowane, co doprowadzi do wspaniałego zakończenia udanej, animowanej serii.

Twórcami serialu Star Wars: Rebelianci są: Dave Filoni (Gwiezdne wojny: Wojny klonów), Simon Kinberg (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie) i Carrie Beck. Producentami wykonawczymi aminowanej serii zostali wspomniani powyżej panowie oraz Henry Gilroy.

Głosowa obsada produkcji Star Wars: Rebelianci przedstawia się następująco: Freddie Prinze Jr. – Kanan, Vanessa Marshall – Hera, Steve Blum – Zeb, Tiya Sircar – Sabine, Taylor Gray – Ezra, Dee Bradley Baker – Kapitan Rex, David Oyelowo – Agent Kallus, Forest Whitaker – Saw Gerrera i Lars Mikkelsen – Wielki Admirał Thrawn. Ponadto w czwartym sezonie pojawi się Warwick Davis jako Rukh, czyli zabójca na usługach ostatniego z wymienionych powyżej bohaterów.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disney XD

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?