“Skazany na śmierć” – kolejni znani bohaterowie w nowym sezonie

Przedwczoraj dowiedzieliśmy się o powrocie do serialu Fernanda Sucre (Amaury Nolasco). Dzisiaj już wiemy, że w nowym sezonie “Skazanego na Śmierć” pojawią się także Theodore “T-Bag” Bagwell (Robert Knepper) i Benjamin “C-Note” Franklin (Rockmond Dunbar). Fani produkcji zapewne pamiętają na czym zakończyły się historie bohaterów. Pierwszy z nich ponownie został ponownie uwięziony w Fox River, a drugiego mogliśmy zobaczyć w finale czwartego sezonu, kiedy to pomógł Michealowi Scofieldowi w zniszczeniu Firmy.

Zobacz również: “Skazany na Śmierć” – uwielbiany Fernando Sucre również powróci!

O fabule kontynuacji serialu wiadomo na razie tyle, że kiedy na jaw wyjdą nowe informacje, które sugerują, że Michael jednak żyje, Sara z Lincolnem po raz kolejny zorganizują wielką ucieczkę.

obsada czwartego sezonu

Zobacz również: “Skazany na śmierć” – nowe twarze w obsadzie

Jak wcześniej zapowiadano, Wentworth Miller i Dominic Purcell po raz kolejny wcielą się w swoje role, Michaela Scofielda i Lincolna Burrowsa. Powróci też ta sama ekipa producentów, co przy oryginalnej serii, która emitowana była w latach 2005-2009. Paul T. Scheuring, Neal Moritz, Marty Adelstein i Dawn Olmstead – wszyscy będą pracować nad nowymi odcinkami „Skazanego na śmierć”, a Sheuring dodatkowo zajmie się scenariuszem. Akcja pierwszego odcinka ma rozgrywać się jeszcze w Stanach Zjednoczonych, a zdjęcia mają być realizowane w Atlancie. W czasie, seria ma się przenieść do Jemenu, w środek wojny domowej. Powrót serialu ma liczyć 9 odcinków

 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia mat. prasowe

 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?