Stephen Dorff dołącza do obsady 3. sezonu Detektywa!

Aktor szerzej znany przede wszystkim z roli głownego czarnego charakteru w hicie sprzed lat Blade – Wieczny łowca z filmowych średniaków przesiada się na poważny telewizyjny hit. HBO zatrudniło Stephena Dorffa do ważnej drugoplanowej roli w trzeciej odsłonie Detektywa, który po zdecydowanej obniżce formy w 2. sezonie oraz związanej z nią dłuższej przerwie ma powrócić wreszcie do formy. 

Dorff zagra Rolanda Westa – kolegę z pracy detektywa Wayne’a Haysa (Mahershala Ali). 3. sezon skupi się na rozgrywającej się na trzech płaszczyznach czasowych historii brutalnych morderstw w Ozarks. Jedną z ważniejszych postaci zagra jeszcze Carmen Ejogo jako nauczycielka powiązana z dwójką dzieci, zaginionych w 1980 roku.

Detektywa wyreżyserują Jeremy Saulnier (Green Room) oraz twórca całej serii Nic Pizzolatto. Ten drugi napisze również scenariusz do każdego odcinka, oprócz czwartego, którym zajmie się zdobywca Nagrody Emmy David Milch (Deadwood)

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?