Ustalono datę finałowego sezonu Love od Netflixa

Komedia romantyczna platformy Netflix w swoich założeniach miała posiadać bardziej realistyczny wymiar, jak najmocniej zbliżony do rzeczywistych relacji w związkach. Serial odniósł pewien sukces, zyskując niezłą popularność, a przede wszystkim naprawdę wysokie noty od krytyków. Niestety, ale jako że Netflix jest dość poważnie zadłużony, nie może utrzymywać zbyt długo serii, które nie są absolutnymi megahitami. Z tego też względu ci, którzy byli usatysfakcjonowani serią, będą musieli pogodzić się z tym, że obejrzą jeszcze tylko jeden sezon. 

Jak donosi Deadline, premiera 3. sezonu Love odbędzie się 9 marca 2018 roku. 

Jestem bardzo podekscytowany powstaniem trzeciego sezonu Love. Myślę, że będzie to najsłodszy, najfajniejszy sezon, dającym piękne zakończenie – powiedział Judd Apatow, jeden z twórców.

Zobacz również: 2 sezon i koniec. Sense8 anulowany przez Netflix

Ciekawe, jakie ono będzie – bo nikt nie powiedział, że zakończy się np. ślubem. Nie zapominajmy, że to dość niestandardowa seria, która nie honoruje “tradycyjnego” podejścia znanego nam z zagranicznych i polskich komedii romantycznych. Trzeba również przyznać, że Love i tak zostało potraktowane przez Netflix dość hojnie. Starczy powiedzieć, że z początku miało mieć 2. sezony, a tymczasem czeka ich lepszy los niż, dajmy na to, brutalnie przerwane Sense8 czy Marco Polo.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?