“The Path” – kolejny plakat promujący serial stacji Hulu!

Do sieci trafił nowy plakat promujący nadchodzący wielkimi krokami serial platformy Hulu pt. “The Path”. Znajdziecie go poniżej.

The Path

Zobacz również: “The Path” – plakat promujący produkcję oraz materiał zza kulis serialu!

“The Path” opowie historię pewnej rodziny, która znajdzie się w samym centrum kontrowersyjnego kultu. Serial zatem skupi się na przedstawieniu zmagań rzeczonej familii z relacjami, wiarą oraz potęgą. Każdy z dziesięciu zaplanowanych epizodów będzie głębokim spojrzeniem dotyczącym wpływu wiary na nasze poczynania. Ponadto twórcy postarają się uświadomić widzom, co znaczy wybór pomiędzy życiem, jakie prowadzimy, a życiem, jakie chcielibyśmy wieść…

Serial stworzyła Jessica Goldberg, która będzie pełnić również funkcję producenta wykonawczego i scenarzysty wraz z Jasonem Katimsem i Michelle Lee.

Dziesięcioodcinkowa seria pt. “The Path” pojawi się na platformie Hulu już niebawem, a dokładniej rzecz ujmując 30 marca.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?