Fear the Walking Dead – Maggie Grace w obsadzie serialu!

Portal Deadline poinformował wczoraj, że do obsady 4. sezonu serialu Fear the Walking Dead dołączyła Maggie Grace znana z serii Uprowadzona oraz produkcji Zagubieni. Jednakże szczegóły odnośnie roli bohaterki w omawianym dziele objęte są ścisłą tajemnicą.

MV5BMTYxOTM2OTQyOV5BMl5BanBnXkFtZTcwODAxNjAxOQ. V1

Zobacz również: Więzień labiryntu: Lek na śmierć – nowe plakaty młodzieżowej produkcji!

Aktorka dołączyła do nowych członków obsady serialu Fear the Walking Dead, wśród których znajdują się: Jenna Elfman (Dharma i Greg), Garret Dillahunt (Deadwood) i Lennie James. Ostania z rzeczonych gwiazd przeniesie się z flagowego widowiska The Walking Dead i pojawi się w omawianej produkcji jako jej regularny członek. Obecnie prace nad telewizyjnym show mające niedawno miejsce w Kalifornii Dolnej w Meksyku przeniosły się do Teksasu. To właśnie tam zostanie nakręcona finalna część odcinków nowego sezonu.

Producentami wykonawczymi serialu Fear the Walking Dead są jego showrunnerzy, czyli Andrew Chambliss i Ian Goldberg, jak również Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert. Regularna obsada telewizyjnego widowiska składa się z następujących gwiazd: Kim Dickens – Madison, Frank Dillane – Nick, Alycia Debnam-Carey – Alicia, Colman Domingo – Strand i Danay Garcia – Luciana. Mimo to, los wszystkich rzeczonych bohaterów został postawiony pod znakiem zapytania.

Fear the Walking Dead powróci w 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Crown Media United States, LLC

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?