Good Omens – Jon Hamm jako Archanioł Gabriel na pierwszym zdjęciu z ekranizacji powieści Neila Gaimana

Amazon Studios zaprezentował pierwsze zdjęcie Jona Hamma w pełnej charakteryzacji do roli Archanioła Gabriela z serialu pt. Good Omens, czyli ekranizacji powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Fotografię znajdziecie poniżej.

jon hamm good omens

Zobacz również: SMILF powróci z drugim sezonem!

Serial będzie zawierać sześć odcinków i powstaje we współpracy z BBC Studios. Reżyserem produkcji jest Douglas Mackinnon (Dirk Gently, Knightfall). Oprócz Hamma w serialu zobaczymy również Michaela Sheena (Pasażerowie) i Davida Tennanta (Jessica Jones, Broadchurch). Premiera zaplanowana jest na 2019 rok. 

Tak prezentuje się oficjalny opis książki:

Zgodnie z Przenikliwym i Trafnym Proroctwem Agnes Nutter jedynej całkowicie wiarygodnej wróżki świat skończy się w sobotę. Dokładnie mówiąc: w najbliższą sobotę. Jeszcze dokładniej: zaraz po kolacji. A wieczorem zerwą się armie Nieba i Piekła. Zapłoną morza ognia. Księżyc okryje się krwawym całunem. I to jest główny kłopot Crowleya (byłego węża, dziś agenta Piekła) i jego przeciwnika, a zarazem starego przyjaciela Azirafala (autentycznego Anioła). Bo ni chcą być tu na dole (lub na górze, z punktu widzenia Crowleya). Nie mają więc wyboru – muszą zatrzymać Czterech Motocyklistów Apokalipsy. Ponad wszystko (zdaniem Azirafala: poniżej) najważniejsze jest, by zabić Antychrysta. Kłopot w tym, że ma on dopiero 11 lat, kocha swego piekielnego ogara i jest miłym chłopcem, z którego rodzice mogą być dumni.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Amazon Studios

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?