Przygotujcie się na drugi sezon serialu “Shadowhunters”!

Wygląda na to, że telewizyjny serial “Shadowhunters” okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ ogłoszono wczoraj, iż produkcja doczeka się drugiego sezonu. Fani młodzieżowego widowiska mają zatem powód do dumy, ponieważ po box-office’owej klapie kinowej adaptacji, omawiana seria była ostatnią deską ratunku dla wszystkich zwolenników twórczości Cassandry Clare. Pierwszy sezon produkcji opartej na powieściowym cyklu rzeczonej pani pt. “Dary Anioła” wyświetlany jest obecnie we wtorki w godzinach od 9:00 do 10:00 czasu wschodniego na platformie Freeform. Finał rozdziału przewidziany jest na 5 kwietnia 2016 roku.

“Shadowhunters” podążają śladami Clary Fray, rudowłosej nastolatki, która w dniu swoich urodzin dowiaduje się prawdy o otaczającym ją świecie oraz swoim pochodzeniu. Bohaterka okazuje się potomkinią kasty Nocnych Łowców – hybryd stanowiących połączenie ludzi i aniołów, których nadrzędnym celem jest polowanie na niebezpieczne demony. Wrzucona w wir dziwnych i przerażających z początku wydarzeń, Clary zmuszona jest zaufać tajemniczemu Jace’owi oraz jego zespołowi, jeśli jeszcze kiedykolwiek pragnie zobaczyć swoją uprowadzoną matkę. Z ich pomocą bohaterka powolutku uczy się stawiać kroki w nowo poznanym przez nią świecie pełnym niebezpieczeństw. Z najbliższym przyjacielem u swojego boku, Clary stawia czoła wróżkom, czarnoksiężnikom, wampirom i wilkołakom, a także stara się znaleźć się jakiekolwiek wskazówki, które pozwolą jej odnaleźć porwaną matkę.

Shadowhunters 2

Zobacz również: “Unbreakable Kimmy Schmidt” – zwiastun 2. sezonu serialu!

Gwiazdami młodzieżowej serii są: Katherine McNamara (Clary Fray), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Alberto Rosende (Simon), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Isaiah Mustafa (Luke Garroway) i Harry Shum Jr. (Magnus Bane).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?