Wikingowie – premiera 5. sezonu za darmo w polskich kinach

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć na specjalnych i bezpłatnych pokazach w kinach premierowe dwa odcinki 5. sezonu serialu Wikingowie. Możliwość taką zapewni sieć kin Helios, która wyświetli je w czwartek 30 listopada o godz. 20.00 na swoich ekranach w całej Polsce. 

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na seans serialu stacji History należy dokonać rejestracji pod adresem www.helios.pl/formularz_vikingowie i odebrać zaproszenie osobiście, w kasie wybranego kina sieci Helios od 27 listopada, od godziny 9:00. Wiedźcie jednak, że fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Pula miejsc jest ograniczona, więc, o tym kto ostatecznie zgarnie wejściówki zadecyduje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.

Zobacz również: Ostatni wiking – telewizja History tworzy w Polsce serial. W obsadzie m.in. Kazik Staszewski

vikingowie5

Uwaga spoilery! 

https://www.youtube.com/watch?v=s28cBkmoVIk

Sezon piąty Wikingów zaczyna się od objęcia dowództwa nad Wielką Armią Pogan przez Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez Ivara jego brata Sigurda skutkuje całą serią krwawych bitew, a synowie Ragnara rozważają kolejne posunięcia po pomszczeniu ojca.

W głównych rolach występują Alexander Ludwig, Alex Høgh Andersen, Haralda Finehaira, Katheryn Winnick, Jordan Patrick Smith. Nowym nabytkiem będzie Jonathan Rhys Meyers. 

Amerykańska premiera 5. sezonu serialu odbędzie się 29 listopada. 

Źródło: helios.pl / ilustracja wprowadzenia: History

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?