“Orphan Black” – kolejny zwiastun 4. sezonu!

BBC America opublikowało drugi zwiastun czwartego sezonu “Orphan Black“, który zadebiutuje 14 kwietnia 2016 roku. Wygląda na to, że bliżej poznamy klona, który zaprezentował swoje wdzięki w poprzednim sezonie. Pojawi się też kolejny, tym razem z zagranicznym akcentem. W oficjalnym opisie kolejnej serii czytamy:
Sarah powraca z Islandii, aby odnaleźć potencjalnego sojusznika, który jest związany ze zmarłym klonem, Beth. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, więc Sarah i jej siostry jednoczą się, aby odkryć brakujący element tajemnicy, która kryje się za ich powstaniem. Idąc śladami Beth, kobiety angażują się w związek z silnym przeciwnikiem, który jest kluczem do ich przetrwania. 

https://www.youtube.com/watch?v=PXLwiLLiw5g

Zobacz również: “Bodo” – nowy serial TVP zostanie zaprezentowany w Cannes!

W “Orphan Black” śledzimy losy grupy klonów. Główną bohaterką jest Sarah, która jest świadkiem samobójstwa kobiety bardzo do niej podobnej. Postanawia przejąć jej tożsamość, przez co zostanie wciągnięta w wielką tajemnicę. Z czasem okaże się, że Sarah oraz inne, podobne do niej kobiety to klony. Razem postanawiają dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę, która stoi za ich powstaniem. W role wszystkich klonów wciela się genialna Tatiana Maslany. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się: Jordan Gavaris, Evelyne Brochu, Dylan Bruce i Maria Doyle Kennedy.

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?