Jack Ryan – John Krasinski jako niezastąpiony analityk w nowym zwiastunie serialu!

Wyprzedzając tegoroczny Comic Con w Nowym Jorku, gdzie zostanie opublikowany pełny zwiastun nowej serii Amazonu, wspomniana platforma zdecydowała się wypuścić niedawno kolejny teaser jej nadchodzącego wielkimi krokami dzieła, a mowa tutaj o serialu Jack Ryan. Zobaczcie więc, jak w roli tytułowego bohatera wypada John Krasinski i bądźcie czujni – 7 października bowiem startuje panel poświęcony rzeczonej produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=fJiaYnmUw60

Zobacz również: Sonic – adaptacja growej serii przechodzi do rąk Paramount Pictures!

John Krasinski (13 godzin: Tajna misja w Benghazi) wciela się w tytułowego bohatera – Jacka Ryana, będącego reinterpretacją z domieszką współczesnej wrażliwości popularnego bohatera Toma Clancy’a, posiadającego wypełnioną gwiazdami historię w Hollywood. W omawianą postać wcielali się poprzednio: Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck oraz Chris Pine.

Jack Ryan Toma Clancy’ego podąża śladami agenta CIA, a dokładniej rzecz ujmując – analityka, który po raz pierwszy zostaje wrzucony w wir niebezpiecznych zleceń i zadań. Bohater (Krasinski) odkrywa bowiem pewien wzór w komunikacji terrorystów, przez co znajduje się w centrum groźnego gambitu. Stając w obliczu nowej fali terroryzmu, mogącej spowodować zniszczenia na globalną skalę, Jack Ryan będzie musiał wzbić się na wyżyny swoich umiejętności, aby uratować świat przed nieuchronną zagładą.

Producentami wykonawczymi serii są Carlton Cuse i Graham Roland, który napisał scenariusz pilota na podstawie historii własnego autorstwa sporządzonej razem z pierwszym przytoczonych w zdaniu panów. Jack Ryan to koprodukcja Paramount i Skydance Television.

Nowa seria traktująca o Jacku Ryanie pojawi się ekskluzywnie na Amazon Prime w 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego teasera

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?