Winona Ryder i Sean Astin razem w 2. sezonie Stranger Things

Winona Ryder powraca w roli Joyce Byers w nadchodzącym sezonie Stranger Things, a dołączy do niej nowy “nabytek” serialu – Sean Astin. Zagra on Boba Newby, nowego chłopaka Joyce, który jest managerem lokalnego RadioShack. Początkowo twórcy serialu, Matt i Rose Duffer, mieli wątpliwości co do angażu Astina, bo – jak stwierdzili – jego obecność mogłaby skutkować tym, że do Stranger Things wdarłby się kicz. Było to spowodowane wizerunkiem, jaki Astin wyrobił sobie jako aktor w latach 80., a nie do końca pasował do postaci Boba – statecznego, odpowiedzialnego i autentycznego mężczyzny. 

stranger things 2

Zobacz również: Jim Hopper w polu dyniowym na najnowszym plakacie Stranger Things 2!

Sean Astin finalnie jednak rolę Boba Newby dostał, a potwierdzają to już nawet zdjęcia 2. sezonu Stranger Things. Na opublikowanym przez Empire zdjęciu widzimy serialowych Joyce i Boba pochylających się nad szpitalnym łóżkiem, na którym leży Will (Noah Schnapp). Prawdopodobnie zmaga się on jeszcze z następstawami pobytu w innym wymiarze. 

Opis fabuły: Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty – z drugiej strony jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.

Obsada: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, Matthew Modine, Sadie Sink, Brett Gelman, Linn Berthelsen, Sean Astin, Paul Reiser oraz Dacre Montgomery.

Premiera Stranger Things 2 już 27 października 2017 r.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?