Inhumans – zobacz nowy trailer!

Co jakiś czas pojawiają się kolejne odcinki Inhumans na platformie IMAX (w Polsce). Oficjalna strona serialu na Twitterze postanowiła umilić swoim fanom czas oczekiwania na kolejne części sezonu, dlatego wrzuciła klip przedstawiający głównych bohaterów.

W klipie pokazana jest m.in. Crystal (Isabelle Cornish) pieszcząca Lockjaw (ogromnego psa). Następnie poznajemy proces Terrigenesis, w którym ludzie są narażeni na mgły Terrigen odblokowujące ich utajone zdolności. To nie wszystko, co twórcy serialu udostępnili w nowym filmiku. Zobacz go poniżej w całości!

 


Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Inhumans

Seria telewizyjna powstała na podstawie słynnego komiksu Stana Lee i Jacka Kirby’ego z 1965 roku. Przypomnijmy, że serial Inhumans opowiada o tajnym społeczeństwie nieludzi, których miasto Attilan ukryte jest… na księżycu. Zarządzane jest ono przez rodzinę królewską, której główą jest król Black Bolt (Anson Mount) oraz jego żona królowa Medusa (Serinda Swan). W pewnym momencie dochodzi jednak do ataku na tron, którym dowodzi brat króla – Maximus (Iwan Rheon).

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Comic Book

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?