“Preacher” – nowe zdjęcia promujące produkcję!

Mamy dla Was dwa zdjęcia ze zbliżającego się wielkimi krokami serialu “Preacher”. Znajdziecie je poniżej. Na pierwszym możecie podziwiać Ruth Negga (Tulip), a na drugim Josepha Gilguna (Cassidy).

Preacher 3

Preacher 2

Zobacz również: “Legion Samobójców” – Zobacz słodki plakat filmu oraz te w stylu tatuaży!

“Preacher” opowiada historię Jesse’ego Custera (Dominic Cooper) – skonfliktowanego wewnętrznie kaznodziei z małego miasteczka w Texasie, który zostaje w pewien sposób opętany przez tajemniczą istotę pozwalającą mu rozwijać wysoce niekonwencjonalną moc. Bohater postanawia udać się zatem w podróż do samego Boga. Podczas realizowania obranego przez siebie (niezwykle ambitnego) zadania, kaznodzieja spotyka na swojej drodze byłą dziewczynę – Tulip (Ruth Negga), i irlandzkiego włóczęgę o imieniu Cassidy (Joseph Gilgun).

Oprócz wspomnianych powyżej aktorów, w obsadzie serialu znajdują się również: Ian Colletti (Arseface), W. Earl Brown (szeryf Hugo Root), Lucy Griffiths (Emily Woodrow), Elizabeth Perkins (Vyla Quinncannon) i Jackie Earle Haley (Odin Quincannon).

“Preacher” został stworzony przez Gartha Ennisa i Steve’a Dillona. Komiks wydawany był w latach 1995-2000.

Preacher 1

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?