Peaky Blinders – rodzina Shelby powraca na pierwszym zdjęciu z 4. sezonu!

Do sieci trafiło w końcu pierwsze zdjęcie zwiastujące powrót serialu Peaky Blinders na małe ekrany. Wygląda na to, że rodzina Shelbych wróci w wielkim stylu i prawdopodobnie już niedługo będziemy mogli zobaczyć oficjalny zwiastun 4. sezonu. Jego data premiery wciąż nie jest nam znana, lecz wiadomo, że Peaky Blinders spotkamy jeszcze tej jesieni.
 peaky

Akcja czwartego sezonu rozpocznie się sześć miesięcy po ostatnim odcinku, w momencie, w którym Tommy otrzyma w Wigilię tajemniczy list, po którego przeczytaniu uświadomi sobie, że Peaky Blinders mogą przestać istnieć. Kiedy zaczynają pojawiać się nowi nieprzyjaciele, ucieka ze swojego wiejskiego domu na ulice Birmingham, gdzie podejmie desperacką próbę walki o przetrwanie. 

Zobacz również: Peaky Blinders – recenzja 3. sezonu

Pamiętamy, że finał 3. sezonu pozostawił nas z niemałymi pytaniami i bardzo dobrym cliffhangerem. W nowych odcinkach ponownie zobaczymy Cilliana Murphy’ego w głównej roli oraz pozostałych cżłonków jego serialowej rodziny: Helen McCrory, Paula Andersona, Joe Cole’a oraz Finna Cole’a. Dodatkowo, Tom Hardy powróci jako Alfie Solomons. Wśród nowych członków obsady pojawią się Adrein Brody (Pianista), Aiden Gillen (Gra o tron), Charlie Murphy (Love/Hate) oraz Jack Rowan. Steven Kinght, twórca serialu, po raz kolejny zapewnia nas, że nowa seria będzie jeszcze lepsza od poprzednich, ale mając w pamięci nie tak dobry trzeci sezon, trzeba do jego słów podejść z dystansem. 

Źródło: radiotimes.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?