“Supergirl” – pierwsza zapowiedź 16. odcinka serialu! Będzie drugi sezon produkcji?

Portal Deadline donosi, że dyrektor generalny stacji CBS, czyli Les Moonves, ujawnił dzisiaj, iż spodziewa się przedłużenia serialu “Supergirl”, co z pewnością ucieszy niejednego sympatyka Kary. Jednakże są to na razie jedynie oczekiwania oraz spekulacje powyższego kierownika, które nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone. Musicie się zatem uzbroić w cierpliwość, lecz wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze i Kara powróci na anteny z drugim sezonem.

Ponadto zaprezentowano pierwszy zwiastun 16 epizodu serialu “Supergirl”, który zatytułowany jest “Falling”. Będzie to z pewnością niezwykle ciekawy odcinek. Dlaczego? Odpowiedź jest niezwykle zaskakująca. Widzowie po raz pierwszy w całym sezonie będą mieć okazję zobaczyć nieznane im do tej pory oblicze Kary. Tytułowa Supergirl zostanie przedstawiona jako standardowa, złośliwa jędza, co jednoznacznie przeczy się z jej wizerunkiem dobrotliwej, ambitnej i sympatycznej dziewczyny, do której twórcy zdążyli nas już przyzwyczaić. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=t_JrSJ-1QuU

Opis 16. odcinka 1. sezonu serialu “Supergirl”: “Falling” – Kara odwraca się od swoich przyjaciół oraz mieszkańców National City po kontakcie z Czerwonym Kryptonitem (ang. Red Kryptonite). Bohaterka staje się zatem złośliwa i niebezpieczna. Tymczasem Cat pojawia się w amerykańskim talk-show stacji CBS – “THE TALK”, gdzie dyskutuje o Supergirl. Warto tutaj zaznaczyć, że w odcinku wystąpią w rolach gościnnych gospodarze wspomnianego programu telewizyjnego. Są nimi: Aisha Tyler, Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne i Sheryl Underwood. Ponadto w epizodzie zobaczymy Kitanę Turnbull (Zamaskowana Dziewczyna), Kylieraę Condon (Złośliwa dziewczyna) i Dana Warnera (Kapitan Ogień). Odcinek wyreżyseruje Larry Teng na podstawie scenariusza napisanego przez Roberta Rovnera i Jessicę Queller. 

Epizod zatytułowany “Falling” zostanie wyświetlony tradycyjnie na stacji CBS. Jego premiera odbędzie się już 14 marca 2016 roku o godzinie 20.00 czasu wschodniego (ET) – będzie to wtorek o godzinie 2 rano czasu polskiego.

Liderką obsady produkcji jest Melissa Benoist, która wciela się w tytułową heroinę. Na ekranie towarzyszą jej m.in.: Mehcad Brooks (James Olsen), Laura Benanti (Alura Zor-El), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alexandra “Alex” Danvers), Jeremy Jordan (Winslow “Winn” Schott), Jenna Dewan Tatum (Lucy Lane – siostra Lois),  Iddo Goldberg (Red Tornado), David Harewood (Hank Henshaw), Peter Facinelli (Maxwell Lord), Dean Cain i Helen Slater.

Plakat

Fanów seriali “Arrow” i “The Flash” zapraszamy na stronę  Arrow Crossover!

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?