“DC’s Legends of Tomorrow” – witamy w miasteczku Pleasantville!

Zapraszamy do Pleasantville! W tym tygodniu tytułowe Legendy udadzą się do małego miasteczka w stanie Oregon. Poniżej znajdziecie zdjęcia Sary, Steina i Jaxa.

Legendy 8 1

Legendy 8 2

Legendy 8 3

Legendy 8 4

Legendy 8 5

Legendy 8 6

Legendy 8 7

Legendy 8 8

Legendy 8 9

Legendy 8 10

Legendy 8 11

Legendy 8 12

Legendy 8 13

Oficjalny opis 8. epizodu 1. sezonu serialu “DC’s Legends of Tomorrow”: SARA SPOTYKA KOGOŚ WYJĄTKOWEGO; RAY I KENDRA ZBLIŻAJĄ SIĘ DO SIEBIE –

Drużyna podąża śladami Savage’a (gościnnie Casper Crump) do małego miasteczka w stanie Oregon lat 50. XX wieku. Po przyjeździe ekipa dowiaduje się o popełnionych ostatnio morderstwach, które natychmiastowo łączą z pojawieniem się w miejscowości ich zaprzysięgłego wroga. Profesor Stein (Victor Garber) i Sara (Caity Lotz) udają się pod przykrywką do szpitala psychiatrycznego, gdzie Savage pracuje jako doktor, aby odkryć jego przyszłe plany. Na miejscu Sara spotyka pielęgniarkę Lindsay (gościnnie Ali Liebert) i się w niej zakochuje. Tymczasem Ray (Brandon Routh) i Kendra (Ciara Renée) postanawiają udawać małżeństwo w celu uzyskania zaufania sąsiadów, jednakże mieszana rasowo para w latach 50. nie zostać niezauważona. Niedługo pod ich drzwiami pojawia się sam Savage. 

Odcinek wyreżyserował Joe Dante na podstawie scenariusza autorstwa Sarah Nicole Jones & Cortney Norris .

Zobacz również: “DC’s Legends of Tomorrow” – zapraszamy w podróż do lat 50. XX w.!

Obsada produkcji: W serialu “DC’s Legends of Tomorrow” występują następujące gwiazdy Hollywood: Victor Garber (“The Flash”, “Agentka o stu twarzach”), Brandon Routh (“Arrow”, “Superman: Powrót”), Arthur Darvill (“Doctor Who”), Caity Lotz (“Arrow”), Ciara Renée (“Prawo i bezprawie”, “The Flash”), Franz Drameh (“Na skraju jutra”), Dominic Purcell (“The Flash”, “Skazany na śmierć”) i Wentworth Miller (“The Flash”, “Skazany na śmierć”).

Odcinek “Night of the Hawk” zadebiutuje na stacji The CW w najbliższy czwartek, czyli 10  marca 2016 roku.

Wczoraj

Fanów seriali “Arrow” i “The Flash” zapraszamy na stronę    Arrow Crossover!

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?