Nowy zwiastun Inhumans prezentuje zmianę w wyglądzie głównej bohaterki!

Premiera Inhumans tuż-tuż, tymczasem Marvel wypuścił najnowszy zwiastun serialu, by jakoś umilić czas oczekiwania fanom i po raz kolejny spróbować namówić innych ludzi do przyjścia do kin, a następnie obejrzenia serii w telewizji. Niedawno widzieliśmy zdjęcia Serindy Swan z planu, gdzie aktorka miała ogoloną głowę. Teraz wiemy, że dostęp Medusy do jej mocy będzie najprawdopodobniej ograniczony poprzez utratę włosów. Najwidoczniej producenci postanowili zaoszczędzić trochę pieniędzy, a szkoda. Mimo to, żona Blacka Bolta nadal jest postacią, która robi na nas niemałe wrażenie.

https://www.youtube.com/watch?v=h8t8EjgrXP8

Zobacz również: Deadpool 2 – nowe zdjęcia sugerują obecność Mutant Response Division!

Takie włosy nie odtrastają za szybko, więc Medusę w całej okazałości zobaczymy najpewniej tylko w kilku pierwszych odcinkach. Potem królowa stanie się normalną osobą i będzie próbowała ruszyć naprzód ze swoim życiem. Wraz ze zwiastunem dostaliśmy wiele nowych scen z serialu i teraz już wiemy, że premiera Inhumans w ABC została zaplanowana na 29 września. To niecały miesiąc po seansach w IMAX, ale dwa pierwsze odcinki zagoszczą w kinach tylko na tydzień. Co o tym myślicie? Wybieracie się na seans?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?